Adwokat Marta Dubel

ul. Miarki 17

44-330 Jastrzębie-Zdrój

kom. 605 358 321

Adwokat Szymon Dubel

ul. Miarki 17

44-330 Jastrzębie-Zdrój

kom. 795 117 574

Kancelaria

SIEDZIBA KANCELARII I ZAKRES TERYTORIALNY ŚWIADCZONYCH USŁUG:

Są takie miejsca gdzie i tak czujesz się jak w domu

Adwokaci Marta i Szymon Dubel świadczą kompleksowe usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych i biznesowych.

Siedziba kancelarii adwokackich mieści się w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Karola Miarki 17 jednakże świadczymy swe usługi na terenie całego kraju, jak również za granicą w przypadku osób tam przebywających.

W dzisiejszych czasach możliwym jest bowiem skuteczne świadczenie przez adwokata usług prawnych na odległość, gdyż większość wypadków nie wymaga bezpośredniego spotkania. Zapraszamy zatem do kontaktu telefonicznego bądź mailowego – szczegóły w zakładce PORADY ONLINE.

W przypadku zaś treści poufnych, zalecamy spotkanie w siedzibie kancelarii celem bezpośredniej rozmowy bez potencjalnej możliwości inwigilacji przez osoby trzecie.

Oczywiście jesteśmy otwarci na spotkanie również w innym, wybranym przez Ciebie miejscu.

To ostatnie rozwiązanie jest konieczne zwłaszcza kiedy zostałeś zatrzymany lub tymczasowo aresztowany przez organy ścigania, w takiej bowiem sytuacji jedyną osobą która może zaoferować Ci pomoc oraz posiada prawem przewidzianą możliwość odbycia bezpośredniego spotkania jest właśnie Twój obrońca. Jako osoba zatrzymana nie możesz mieć kontaktu z osobami trzecimi oferującymi pomoc za wyjątkiem właśnie adwokata.

CEL:

Zanim wyruszysz w rejs, najpierw określ cel podróży…

Celem, jaki stawiamy sobie przed sobą jest zapewnienie Państwu wysokiej jakości obsługi prawnej.

Dysponując doświadczeniem i gruntownym przygotowaniem merytorycznym jesteśmy gotowi prowadzić nawet najbardziej wymagające sprawy. Do każdej ze zleconych spraw, nawet tych z pozoru błahych, podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, działając w zindywidualizowany sposób i dobierając najbardziej efektywne rozwiązania. Unikamy działania szablonowego, według stosowanych przez innych oklepanych schematów, które nie zawsze się sprawdzają. Interpretacja przepisów prawa wymaga bowiem każdorazowo indywidualnego podejścia i znalezienia właściwej ścieżki prawnej, która odpowiednio wcześniej ominie te zawczasu przewidziane, a mogące wystąpić przeszkody.

Uważnie zatem wsłuchujemy się w Państwa problemy i oczekiwania wobec kancelarii. Dbamy o to, by współpracy przebiegała w sposób harmonijny, a zasady rozliczeń były w pełni transparentne.

LOKAL:

Wstąp i poczuj się bezpiecznie…

Lokale kancelarii usytuowane są w nieruchomości mieszczącej się przy ul. Karola Miarki 17 w Jastrzębiu-Zdroju. Serdecznie zapraszamy na spotkanie gdzie będziemy mogli spokojnie porozmawiać o Twoich problemach i opracować strategię działania.

Bądź spokojny i pamiętaj, że jako adwokaci, w swej pracy w pierwszej kolejności kierujemy się zasadami etyki i godności zawodu adwokata, a przekazane przez Ciebie informacje stanowią tajemnicę adwokacką, której mamy bezwzględny obowiązek dochować.

Miej na uwadze, że wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom jesteśmy mobilni i możemy spotkać się w dowolnym zaproponowanym przez Ciebie miejscu. Dotyczy to również sytuacji kiedy zostałeś zatrzymany – pamiętaj nigdy nie jesteś sam, a my zawsze służymy swą pomocą.

FIRMA:

…powinna być zorganizowaną formą przyjaźni.

Uzyskanie tytułu adwokata wiąże się z rzetelnym poznaniem wszystkich dziedzin prawa, które tym samym nie są nam obce. Kancelaria adwokata Szymona Dubel przede wszystkim specjalizuje się w sprawach karnych, a to z uwagi na moje długoletnie zamiłowanie do tej gałęzi prawa, a także zdobyte solidne wykształcenie w tym kierunku. Adwokat Marta Dubel jako specjalizację obrała sobie sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego jak również prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Praktyka na rynku biznesowym pozwoliła nam także na dogłębne poznanie tematyki prawa cywilnego i gospodarczego.

Z uwagi na nasze przekonania, w swej pracy podejmujemy się również wszelkich spraw w których naruszono Twoją wolność. Nie są nam zatem obce sprawy z zakresu dyskryminacji bądź naruszeń dóbr osobistych. Pamiętaj, że wolność innych kończy się tam, gdzie zaczyna się Twoja wolność, a prawo polskie przewiduje skuteczne instrumenty pozwalające egzekwować tę zasadę.

W pracy adwokata bardzo ważnym narzędziem jest samochód. Adwokat Szymon Dubel jako doświadczony kierowca nie tylko czterech kółek w sposób szczególny zajmuje się również sprawami dotyczącymi wypadków komunikacyjnych i wszelkimi roszczeniami z tym związanymi. Praktyczna wiedza z zakresu przepisów prawa o ruchu drogowym jak również mechanizmów powstawania wypadków pozwalają na skuteczną weryfikację wydawanych w tego rodzaju sprawach opinii biegłych na korzyść naszych Klientów.

Naszym celem jest zrobić wszystko aby prowadzone postępowanie sądowe odbyło się zgodnie z przepisami procedury, bez jakichkolwiek nadużyć ze strony innych jego uczestników, a których działania mogłyby rodzić dla Ciebie negatywne konsekwencje.

W swojej pracy chcemy przede wszystkim pomagać ludziom takim jak Ty.

ZAPRASZAMY.